05.11.2014

"Wielka Szóstka" - nowy film Disneya

Już 28 listopada, na wielkich ekranach będziemy mogli oglądać całkiem nową produkcję Disneya (film) - "Wielka Szóstka". Na wstępie już wam powiem, że wybieram się na film ponieważ wydaje mi się być strasznie śmieszny. Więcej o filmie w rozwinięciu!
O filmie "Wielka Szóstka" - informacje
Walt Disney Animation Studios przedstawia „Wielką Szóstkę”. Młody geniusz robotyki, Hiro Hamada, uczy się korzystać ze swojego nieprzeciętnego umysłu. Pomaga mu w tym jego utalentowany brat Tadashi oraz ich szaleni przyjaciele: uwielbiająca adrenalinę To To Tomago, zawsze miły i uprzejmy Wasabi, maniaczka chemii Honey Lemon i fanboy Fred. Gdy dramatyczny splot wydarzeń rzuca przyjaciół w sam środek niebezpiecznej intrygi na ulicach San Fransokyo, Hiro szuka pomocy u swego najbliższego towarzysza – robota o imieniu Baymax – i transformuje grupę kumpli w ekipę zaawansowanych technicznie superbohaterów.

POSTACIE (najważniejsze)  
Baymax
Baymax lubi się o wszystkich troszczyć. Nie potrafi zresztą nic innego – tak został zaprojektowany.
Hiro
Uzdolniony w dziedzinie robotyki Hiro Hamada posiada umysł geniusza i serce czternastolatka: jego zaawansowane roboty dominują podziemną scenę maszyn walczących w mrocznych zaułkach San Fransokyo.  


Ciekawostka 
Wielka Szóstka” powstała w oparciu o komiks Marvela pod tym samym tytułem. Reżyserami filmu są Don Hall („Kubuś i przyjaciele”) i Chris Williams („Piorun”), zaś producentem – Roy Conli („Zaplątani”). Film będzie mozna zobaczyć w kinach w 3D od 28 listopada.

Film w wersji 3D tylko w kinach już od 28 listopada!
Oglądniecie? Jak wam się podoba film?

1 komentarz :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka