24.11.2014

ViolettaLive w Polsce!

Wreszcie emocje przybrały na wadze! Wszystko ruszyły do przodu. Jeszcze niedawno mogliśmy się tylko domyślać "Kiedy obsada przyjedzie do Polski?", "Gdzie odbędą się koncerty?". A już teraz mogę na wasze wszystkie pytania! Wszystko w rozwinięciu! 

zdjęcie pochodzi z fan - page Disney Channel Polska

Obsada "Violetty" (niecała) przyjedzie do Łodzi, 29 marca 2015 roku!
Tak to już wszystko za niespełna 115 dni :) Na koncercie zaśpiewane zostaną najlepsze hity z 1, 2 i 3 sezonu "Violetty". Na scenie do pomocy również dołączą wspaniali tancerzy oraz fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie również zobaczyć będziemy mogli, latająca nad widownią i sceną artystów, 4500 kg konfetti, 20, 000 kg pirotechniki, efekty wizualne (śnieg). Wszystko to będzie można oglądać w sali na 240 m² ekranów HD LED. 

Nad trasą czuwa 130 osób, a wszystkie stroje, kostiumy i scenografia będzie przewożona ośmioma tirami! 

Ile?
Niestety ale ceny biletów są bardzo drogie, najtańsze będą kosztowały 129 zł
Bilety do sprzedaży trafią 28 listopada o godzinie 10:00, będzie je można zakupić na: http://www.livenation.pl/http://www.ticketmaster.pl/.

Gdzie? (dokładne miejsce)
Koncert odbędzie się w Łodzi w Atlas Arenie. Jest to nie małe zdziwienie V-lovers. Wszystkie fanki obstawiały że show odbędzie się w naszej stolicy - Warszawie. 

Kto wystąpi?
Podczas koncertu „Violetta Live” wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico).

Moim zdaniem ...
Moim zdaniem bilety są za drogie, koncert potrwa pewnie góra 2 godziny, emocje opadną i nic nam po nich nie zostanie, oprócz oczywiście wspaniałych wspomnień :) Raczej nie pojadę na koncert (choć będę błagać rodziców), i będę do tego dążyć by 29 marca zobaczyć swoich idoli <3

Disney mówi ... 
Przyjedziecie na koncert? Jesteście zadowoleni? Co o tym sądzicie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka