15.11.2014

Violetta 3 - Sekretnik

Już wczoraj do sklepu wyszły nowe, całkiem inne sekretniki z trzeciego sezonu serialu "Violetta". Powiem wam szczerze że sama okładka jest całkiem inna niż poprzednia. Nie ma żadnych szlaczków które przypominają bohaterkę, ale za to są kolorowe kwiaty. A jak książka wygląda w środku? Zapraszam!

Krótki opis - wstęp
Długo wyczekiwany „Sekretnik” z Violettą i tym razem pozytywnie zaskoczy fanów serialu. 
Jakich niespodzianek mogą się spodziewać? Na początek newsy z 3. sezonu, m.in. metamorfozy Violetty. Bohaterka przeszła długą drogę nim stała się pewną siebie gwiazdą estrady. Fanów czeka też nieco wrażeń z trasy koncertowej YouMix, ciekawostki na temat bohaterów oraz prezentacje sylwetek nowych postaci. Oprócz tego w sekretniku nie zabraknie quizów, testów, inspiracji i ciekawych pomysłów. 


Nowy sezon, to nowe przygody bohaterów. Ale cały czas pamiętają oni o bardzo ważnej rzeczy - że ważna jest miłośćmuzyka i pasja. 
Co opisuje Violetta w swoim sekretniku? Swoje miłosne wątki, problemy przyjaciółek. Ja już wiem co zapisze, a wy już wiecie co zapiszecie? 
W sekretniku także jak zawsze różne porady, wspaniałe naklejki oraz pozytywne cytaty! Zobaczysz również jak Violetta zmieniała swój styl wraz z każdym nowym sezonem. Który styl najbardziej ci się podoba? Utalentowana buntowniczka czy może nieśmiała romantyczka? Jak podobał się wam sekretnik?
Zakupicie? 
Z którego sezonu najlepszy? 


1 komentarz :

  1. ja osobiście mam pamiętnik z hiszpanii mój pamiętnik i sekretnik 2 i 3 ale ten nie pszypadł mi do gustu oprucz zapięcia nawet trochę nieprzypomina tego który ma vilu najbardziej podobny do vilu jest ten z 1 sezonu na 2 miejscu ten z 2 a najmniej podobny z 3 hehe no proszę sekretniki z roku na rok są mniej podobne !dzięki za posta dawaj więcej o pamiętniku vilu pliss mam nadzieję że pszyjmniesz prożbę z góry dzięki no to narcia !<3

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka