14.11.2014

VIOETTA - WIELKIE WARSZTATY MUZYCZNE

Już jutro w Galerii "Orkana" w Lublinie organizują wielkie warsztaty muzyczne "Violetta". W godzinach 12 - 18, będzie możliwość za przednim zgłoszeniem się, nauczyć się tańczyć, i wiele, wiele więcej. Niestety ta gratka tyczy się tylko Lublinowskich V - loverek.

PRZYJDŹ I POKAŻ SWÓJ TALENT! 

Już 15 listopada Galeria Orkana zaprasza wszystkich Fanów serialu "Violetta", znanego z kanału Disney Channel, na wyjątkowe wydarzenie. W godzinach 12:00-18:00 odbędą się wielkie warsztaty muzyczne, podczas których na wszystkich  czeka moc atrakcji. W programie m.in.:  pokazy i warsztaty taneczne, które poprowadzą tancerze z Akademii Tańca  Marcina Hakiela. Ponadto, warsztaty modelingu, stylizacji, mini pokaz mody, strefa photo oraz warsztaty plastyczne dla najmłodszych fanów Violetty. Ponadto konkurs dla najbardziej rozśpiewanych i roztańczonych Fanów Violetty. Aby wziąć udział w konkursie, do 11 listopada należy wysłać zgłoszenie na  adres:  violetta@x-5.pl . Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonionych zostanie 45 Uczestników, którzy 15 listopada  zaprezentują nam swój talent! Do wygrania tablety Asus! Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na www.orkana.pl.
źródło: galeriaWybieracie się? 
Jesteście zgłoszeni? 
Co o tym sądzicie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka