22.11.2014

Poznajmy Sabrinę Carpenter!

Sabrina Carpenter, którą zapewne znacie z nowego serialu na Disney Channel - "Dziewczyna poznaje świat", nie jest tylko aktorką ale i również piosenkarką. Chcecie wiedzieć o niej więcej? Jeżeli tak to zapraszam do posta!
Poznajmy Sabrinę Carpenter!


O Sabrinie Carpenter! 
Żeby polubić czy też mówić "lubię Sabrinę", "nie lubię Sabriny", musimy najpierw jć bliżej poznać. Gdzie się urodziła, kiedy? Tego dowiecie się z poniższych informacji ...

Sabrina Carpenter (ur. 11 maja 1999 w Lehigh Valley) – amerykańska aktorka i piosenkarka. Najbardziej znana z roli May'i Hart w serialu wytwórni Disney Channel Original Series – Dziewczyna poznaje świat.

A więc panna Carpenter ma 15 lat, jest piosenkarką oraz aktorką. Najbardziej znana z roli w produkcji "Dziewczyna poznaje świat" :) Dziewczyna również śpiewa. Bardzo znana wytwórnia "VEVO" dodaje jej teledyski. 


Sabrina na portalach społecznościowych 
Oczywiście tak jak każda gwiazda Disneya, Sabrinę można spotkac na takich portalach społecznościowych jak: FACEBOOKTWITTER i INSTAGRAM. Zawsze jest na bieżąco, nie zapomina o poinformowaniu swoich fanów o ważnych wydarzeniach! 

Sabrina z gwiazdami!
Carpenter przyjaźni się nie tylko z Rowan Blachard z palnu, ale i również z innymi aktorami Dsineya. Na pewno kojarzycie tego przystojniaka z "Powodzenia Charlie". Mowa tu oczywiście o Bradleyu Stevenie Perry. Ale to nie wszystko! Gwiazda ma również zdjęcie z zespołem R5. Zobaczcie: 

Z zespołem R5


Z Bradleyem 


Posłuchajcie piosenek Sabriny ;) 


Lubicie Sabrinę? Słuchacie jej piosnek? Uważacie że jest dobrą aktorką?


źródło zdjęć: facebook Sabrina Carpenter, video: TouTube, info: wikipedia

2 komentarze :

  1. Jak dla mnie jest świetną piosenkarką oraz aktorką. Uwielbiam jej piosenkę The Middle of Starting Over. Nucę ją na okrągło. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Chcesz się dowiedzieć więcej o Sabrinie Carpenter? Zapraszam https://www.facebook.com/PolishOfficalFunClubOfSabrinaCarpenter?ref=hl. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje o tej utalentowanej dziewczynie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka