26.11.2014

[POZNAJCIE GWIAZDY DISNEYA] - Wiktoria Gąsiewska

Wiktorię Gąsiowską, na pewno znacie. Wiktorią jest znaną aktorką, kojarzycie ją najbardziej zapewne z roli dziewczyny, Kuby z "Rodzinki.pl". Teraz jednakże Wiktoria jest także od niedawna bardzo znana z serialu "I Love Violetta", który parę tygodni temu na antenie "Disney Channel" miał swoją premierę. Więcej o Wiktorii w rozwinięciu!


O Wiktorii ... 
Panna Gąsiowska urodziła się 11 marca 1999 roku w naszej stolicy - Warszawie. Wystąpiła w paru reklamach telewizyjnych, serialach i programach. Ma trójkę starszego i jednego młodszego rodzeństwa - Mateusza, Nicolę i młodszego brata Oskara. Dziewczyna wzięła udział w fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo" oraz w charytatywnej aukcji bombek "Syanpis". 

Ciekawostki ... 
  • Wiktoria miała okazję spotkać się z obsadą "Violetty". 
  • Jak już od dawna nam wiadomo, jest wielką V-lovers :)
  • Jej fani nazywają się "Wiktonators". 
  • Zapowiedziała już, że wybiera się na "ViolettaLive" w Polsce. 
  • Na Twitterze napisała, iż nie może doczekać się ubierania choinki. 
Wielka niespodzianka ... 
Otóż niedawno założyłam blogowego twittera, wczoraj wchodząc na niego zauważyłam, że ktoś zaczął mnie obserwować ... Kto to był? Otóż była to Wiktoria Gąsiewska! Nawet nie wiecie jak było mi miło. Dziękuję Wiktorii <3

Wiktorię znajdziemy na ...


zdjęcia wzięte z facebooka Wiktorii .

Lubicie Wiktorię? Za co najbardziej?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka