23.11.2014

[DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT] - Postacie

Kochani, zapewsne z naszych ostatnich postów dużo dowiedzieliście się o tym o czym opowiada serial "Dziewczyna poznaje świat". Ale zapomnieliśmy chyba o jednym ... O czym? O zapoznaniu się z bohaterami! Ale lepiej późno niż wcale. Zapraszam!

Krótko o serialu ...
Życie to wielka przygoda, która dla Riley Matthews rozpocznie się już wkrótce! Jasnooka siódmoklasistka i jej bystra koleżanka Maya kroczą krętą ścieżką nastoletniego życia pod czujnym okiem rodziców - Cory'ego i Topangi. Z pomocą przyjaciół, Farkle'a i Lucasa, nastolatki uczą się, że jeśli postawią sobie odpowiednie wyzwania i będą miały wsparcie bliskich, mogą osiągnąć wszystko! Dołącz do nich i podziwiaj ich zmagania ze światem!

Riley
Rowan Blanchard

Wesoła i odpowiedzialna Riley troszczy się o swoją rodzinę i przyjaciół. Ciężko pracuje w szkole i zawsze stara się robić to, co należy.


Maya
Sabrina Carpenter

Nieustępliwa i niezależna Maya nakłania swoją przyjaciółkę Riley do rzeczy, których ta nie ma odwagi podjąć się sama, i zachęca ją do kolejnych przygód.


Farkle
Corey Fogelmanis

Najwierniejszy z przyjaciół Riley i Mai. Farkle jest ekscentryczny, bystry i pewny siebie. Podkochuje się w Mayi oraz Rayli :)


Lucas
Peyton Meyer

Lucas, który niedawno przeprowadził się z Teksasu do Nowego Jorku, od razu przypadł Riley do gustu. Jest raczej wyluzowany, ale często to on pełni w paczce rolę głosu rozsądku.
Cory


Ben Savage 
Cory

Ojciec i nauczyciel historii Riley. Cory chce dla swojej córki i jej przyjaciół jak najlepiej.  Podczas lekcji, oprócz wiedzy historycznej, przekazuje dzieciakom wiele cennych życiowych rad.


Topanga
Danielle Fishel

Kochająca, ale niezwykle zajęta Topanga stara się łączyć prawniczą karierę z obowiązkami wobec Riley i jej młodszego brata, Auggiego.


Auggie
August Maturo

 Auggie to zwariowany młodszy brat Riley, który chce wyrosnąć na takiego człowieka, jak jego ojciec Cory.źródło: disney.pl

Kogo lubicie najbardziej?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka