14.10.2014

Serial "Lato w mieście" za niedługo na Disney Channel!

Za niedługo na kanale Disney Channel wytaruje całkiem nowy serial p.t. "Lato w mieście". Disney Channel nie próżnuje ani trochę! O czym będzie opowiadał serial? Jeżeli chcecie wiedzieć to rozwińcie posta! Zapraszam ;)


Lato w mieście - fabuła 

Dana, Elinor, Tamar i Dafi to przyjaciółki które mieszkają w tym samym kraju i w tym samym budynku.
 Bowiem mieszkają w Tel Awiwie w Izraelu. Są przyjaciółkami od pierwszej klasy. Niestety między ósmą a dziewiątą klasą szkoły Dana musiała się pożegnać ze swoimi przyjaciółkami. Mianowicie przeprowadziła się do Włoch na trzy lata.  Przyjaciółki by nie urwać kontaktu z dziewczyną łączą się z nią przez internet. Przyjaciółki również chcą zarobić by mogły potem odwiedzić przyjaciółkę.Bohaterowie 

Tamar Golan (Lihi Kornowski) – "Dusza" grupy, Tamar jest jedyną córką dwóch oddanych rodziców. Utalentowana tancerka tańca nowoczesnego, która przygotowuje się na przesłuchanie do upragnionej prestiżowej firmy tanecznej.

Elinor Kessler (Gaya Gur Arie) – "Mózg" grupy, zawsze informowana o tym co się dzieje w mieście, i jest tym kto decyduje co trio robi co dzień. Ma brata bliźniaka, Toma, i pracowitą samotną matkę, która sama próbuje wychować swoje dzieci odkąd ojciec Elinor odszedł gdy miała trzy lata. Elinor nigdy nie miała naładowanego telefonu komórkowego, gotówki i apteczki; Jest bardzo mądra i logiczna. Naturalne piękno, 

Dafi Carmon (Carmel Lotan) – "Usta" grupy, Dafi jest najmłodsza z trzech sióstr, z których dwie starsze nie mieszkają już z nią w domu. Jest towarzyska, dowcipna, ostra i rozmowna, wicher energii z dużymi ustami i małymi pchłami. Nie boi się nosić tego co chce i nie podlega żadnym zasadom w modzie. Jest muzycznie utalentowana i nieustępliwa, co ją określa do jakości muzyki. 

Dana Treslan (Noel Berkovitch) – czwarta przyjaciółka grupy. Musiała się przeprowadzić z rodziną do Mediolanu. Codziennie komunikuje się z przyjaciółkami przez internet, i rozmawia z nimi na wideoczacie o ich przygodach. Oczekuje wizyty przyjaciół we Włoszech.

Karine Cramer (Michaela Elkin) – kuzynka Tamar, która chciała spędzić wakacje w Izraelu, żeby poznać kraj, ale tak naprawdę szuka ojca, którego straciła wiele lat temu, i ma tylko jedną wskazówkę - otrzymany od ojca list z adresem w Tel Awiwie. Jest bardzo bogata i rozpieszczona, ale to się zmienia. Pochodzi z Los Angeles.

Gur (Gefen Barkai) – surfer, który pracuje w barze Milkshake, chłopak Tamar. Przyjaźni się z Elinor, która zakochuje się w nim. Jego rodzina ma kłopoty finansowe. Ma młodszego brata, Muki'ego.
Tom Kessler (Silvan Presler) – brat bliźniak Elinor. Bardzo dobry muzyk i piosenkarz. Zakochany w Karine i pomaga jej odnaleźć ojca.Czy Gaya Gur Arie już nie grała przypadkiem na Disney Channel?

Czy Gaya Gur Aria nie jest już wam znana z kanału Disney Channel?
Przecież to ona grała dziewczynę z wymiany w "Violetcie"!źródło: wikipedia.pl 

Jak spodobał Wam się serial?
Będziecie oglądać? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka