18.10.2014

[Relacja] Martina w programie "A todo o nada"

8 dni temu, czyli 10 października Martina Stoessel pojawiła się w programie "A todo o nada", do którego została zaproszona wraz ze swoim pupilkiem - Mią. Mia to piesek aktorki. A todo o nada to argentyński program dla młodzieży, który prowadzi Guido Kaczka.
Pierwszym zadaniem było bardzo proste. Mia musiała przejść przez płytki basen do swojej właścicielki. Tini ciągle krzyczała "Mia, Mia!", oraz cmokała. Suczka była od początku troszkę zagubiona, ale potem z łatwością poszła do Tinity. Zadanie - zaliczone!
Drugie zadanie dla samej suczki było już trudniejsze. Również musiała przejść przez wodę, a później przez kręgle! Tutaj oprócz Martiny Mię dopingowali także jej przyjaciele. Niestety, suczka przewróciła jednego kręgla i najprościej mówiąc - przeszła bokiem. Zadanie nie zostało zaliczone.
Co prawda, Tini i jej suczka nie wygrały. Przed tym całym "cyrkiem" Martina przedstawiła Mię w następujący sposób:
"Ona jest bardzo nerwowa, nie wiem, jak sobie poradzi. Ciągle pierdziała w samochodzie, bo jechała w swoim życiu tylko trzy razy. Nie miała też wielu styczności z wodą. Mia, proszę cię, błagam!
Proszę, oto nagranie z całego widowiska.
SPODOBAŁO WAM SIĘ?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka