21.10.2014

Martina i obsada znów w Bravo!

Dzisiaj ukazał się kolejny numer dwutygodnika "Bravo". Jeśli czytacie magazyn wiecie, że dosyć często gości tam Martina Stoessel. Obsada jest trochę rzadziej zauważana, ale nie tym razem! Uwierzcie mi, dzisiejszy numer jest wyjątkowy pod kontem Vilovers. Pokaż kotku, co masz w środku!
Na już 6 stronie zamieszczono mały artykuł o gościnie Martiny we Włoskim "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, nie zdążyłam zrobić Wam jeszcze relacji. Chcecie jej?
KRÓLOWA JEDZIE!
Na scenę autem? Czemu nie!
Tak przynajmniej Martina zaczęła swój gościnny występ we włoskim programie "Taniec z Gwiazdami". Okazało się, że 17-letnia gwiazda serialu "Violetta" świetnie tańczy. Może kiedyś weźmie udział w takim show jako uczestniczka? Czekamy! ;-)

Następnie mogliśmy się dopatrzyć reklamy specjalnego wydania magazynu Bravo o Martinie Stoessel.
Czas na dodatki. W tym numerze były to karty ze zdjęciami i podpisami gwiazd. Załapała się tam Tinita Stoessel i Jorge Blanco!
Później nieco "andrzejkowy" prezent. Karty do wróżenia, a na nich... Facu Gambande (zdjęcie wyżej), Lodo Comello i Mechi Lambre!
Posiadacie już ten numer Bravo?

1 komentarz :

  1. mam już <3 zapraszam http://disneychannelpolska123.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka