12.05.2014

Polski rynek gadżetów Violetty z drugiego sezonu

W dzisiejszym poście przedstawię Wam polskie produkty z drugiego sezonu naszego ulubionego serialu "Violetta".

  1. Książka Party Books. Jak przygotować przyjęcie urodzinowe z Violettą
Opis


Krok po kroku: jak przygotować idealne przyjecie z Violettą I jej przyjaciółmi. Książka zawiera rady, gry, naklejki i zaproszenia – wszystko, co potrzebne do zorganizowania imprezy. Dzieci mogą także pisać i rysować w książce. Pozycja pomocna także dla rodziców przy planowaniu na przykład urodzin dziecka.Cena: 12,99 zł 11,99 zł

     2. Tatuaże


Opis

Idealna pozycja dla fanek serialu „Violetta”. Książka zawiera rozkładówkę z tatuażami z postaciami oraz motywami z serii. Mnóstwo wspaniałej, różnorodnej zabawy. Dziecko czyta, rysuje, projektuje, pisze, rozwijając swoje umiejętności w wielu dziedzinach. A wszystko to w atrakcyjnej formie, nowoczesnym designie, w otoczeniu znanych i lubianych bohaterów.

Cena: 19,99 zł 18,49 zł

        3. Pocztówki. ViolettaOpis

15 kartek związanych z serialem „Violetta”. Pierwsze strony zawierają instrukcje, jak bawić się z pocztówkami, jak je ozdabiać, co można wykorzystać w dekorowaniu, jak zaadresować kartkę. Pozostałe zawierają 15 kartek do ozdobienia dla fanek serialu. Na odwrocie jest miejsce na wpisanie tekstu lub wstawienie rysunku, adres i znaczek, jak w standardowej karcie pocztowej. 

Kartki można wysłać lub zachować dla siebie.

Cena: 9,99 zł 8,99 zł


Podane ceny są cenami aktualnymi, ceny mogą się zmienić.

Kupicie coś z tego?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka