10.05.2014

Onet.pl o Violetta: Koncert - Piękna Martina Stoessel podbija świat

Na serwisie informacyjnym jakim jest Onet.pl, pojawił się duży artykuł o Martinie Stoessel. Sukces Violetty i Tini jest znanym nam i wszystkim na całym świecie, mówią o  tym w Polsce jak i w  zagranicy. A oto artykuł ze strony:


Ma 17 lat, gorący latynoski temperament, urodę, talent aktorski i świetne umiejętności wokalne. Martina 
Stoessel, bo o niej mowa, w Ameryce Łacińskiej, skąd pochodzi, jest już prawdziwą gwiazdą porównywaną do Shakiry czy Jennifer Lopez. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to wkrótce na pewno się to zmieni.
Martina Stoessel urodziła się 21 marca 1997 roku w Argentynie. Swoją przygodę ze sceną rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Niezwykłą popularność przyniósł jej serial Disney Channel "Violetta", w którym gra tytułowa rolę utalentowanej muzycznie nastolatki. Serial w rekordowo krótkim czasie podbił serca telewizyjnej widowni na całym świecie. Teraz fani Tini, bo tak ją nazywają, będą mogli zobaczyć swoją idolkę również na wielkim ekranie w filmie "Violetta: Koncert", który zadebiutuje w polskich kinach już 9 maja.
Zobaczcie piękną Martinę Stoessel i zapamiętajcie jej nazwisko, bo już niedługo będzie o niej naprawdę głośno. Jak myślicie, czy polscy widzowie pokochają ją tak jak kiedyś Natalię Oreiro?
Link do artykułu: TUTAJ

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka