12.05.2014

Najlepsze selfie - Bambini.eu

Wiele gwiazd między innymi: Ariana Grande, Demi Lovato razem z  Avril Lavigne, Bella Thorne, Lodovica Comello razem z Tomasem Goldshmitem, Martina Stoessel, Selena Gomez, Miley Cyrus, Candelaria Molfese, Perrie Edwards, Shailene Woodley, Zendaya Coleman i wiele innych. Od 4 do 10 maja opublikowali swoje zdjęcia.
Na stronie bambini.eu już teraz możemy zagłosować na najlepsze selfie. Aktualne głosy są takie: na pierwszym miejscu  ze 126 głosami jest Martina Stoessel!, ale goni ją Justin Bieber razem z Madison Beer z 97 głosami. A na trzecim miejscu z 70 głosami jest Lodovica Comello z Tomashem Goldschmidtem. Candelaria ma aktualnie 23 głosy. Aktualnie na wszystkie osoby oddano 476 głosów.


Selfie to rodzaj fotografii – autoportretu, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowegokamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze

Tu możecie zagłosować: KLIK
Pamiętajcie o głosie dla Cande, Lodo i oczywiście Tini .

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka