09.05.2014

Modowe nowinki - Violetta: Koncert

Pewnie zastanawiacie się co moda ma związanego z filmem? Oj bardzo dużo! Na ostatnią chwilę nie wiecie się w co ubrać do kina na Violetta: Koncert? Dzisiaj pomogę Wam i dam rady, jak ubrać się w taki dzień.

  1. Dziewczynka:
Popatrzcie w środek swojej szafy, i co widzicie? Może spódnice, sukienki i bluzki? To wszystko oczywiście się przyda, ale może masz jakąś zwyczajną bluzkę i rurki lub spodnie.

Na tym obrazku dokładnie widać że Violetta też nosi rurki i bluzki, nie tylko spódnice. Wystarczą rurki (lub inne spodnie), bluzka i gotowe! A teraz kilka zdjęć na których Viola ma rurki lub bluzkę.

Sukienki i spódnice dodają dziewczęcego stylu, uroku i słodkości. Violetta od 1 sezonu chyba bardzo polubiła spódnice i sukienki. Może znajdziecie w szafie sukienkę lub spódnice. Jeśli chcesz włożyć spódnice, pamiętaj że Violetta zawsze bluzkę ma do środka spódniczki. Do spódniczki możecie dodać jakąś kokardkę, a do bluzki pasek i kołnierzyk.


2. Chłopcy

Dla chłopaków polecam strój podobny do Leona, zawsze prosty, wygodny i zarazem elegancki. Białe spodnie lekko zwężane i koszula w kraty lub sweter. No chyba że chcecie bardziej rockowo jak Diego. Jeśli tak, to polecam czarne rurki i czarna koszula z ćwiekami lub skórzana kurtka. Oczywiście może być szarawych kolorów podkoszulek z nadrukiem.


Pomogłam Wam?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka