01.05.2014

Juntada Tinista (Strona)

Nastoletnia gwiazda nigdy nie zapomina o swoich fanach-mowa o Martinie Stoessel ! Oto dowód: Darmowe spotkanie z samą Tini !

W  związku z wydarzeniem powstała strona poświęcona wydarzeniu opisanym powyżej: http://juntadatinista.com/ . Znajdziecie na niej wszystkie informację dotyczące spotkania. Zanim jednak opowiem wam o planie jutrzejszego super dnia, przypomnijmy sobie co gdzie i jak.

Miejsce

Jak wam juz pisałam w jednym z postów spotkanie "Juntada Tinista" odbędzie się w planetarium "Galileo Galilei" w Buenos Aires. Tak jak pisałam został tam nakręcony klip do piosenki z pierwszego sezonu, "En Mi Mundo".

Czas

Spotkanie odbędzie się 2 mja br. (2014r.) od godziny 14:30 do 19:00

Muzyka

DJ-em na imprezie będzie starszy brat Martiny - Francesco.


Reklamy dotyczące spotkania

Wiadomo żeby takie duże spotkanie było idealne, trzeba je także dobrze zareklamować. W tym przypadku nie zapomniano o tym dodatku. Bilbordy, plakaty, ulotki. Oprócz tego nie dawno odbyła się konferencja dotycząca owego wydarzenia. Jakby nie było Tini robi różne przeróbki zdjęć.Pamiętajcie ! 2 maja już jutro Tinista !!!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka