03.05.2014

Juntada Tinista - Podsumowanie

Wielkie emocje, szczęście i radość fanów Martiny Stoessel. Tysiące dzieci, nastolatków i dorosłych. Wszyscy fani zebrali się by zobaczyć Martinę Stoessel ale celem imprezy było także dbanie o środowisko. Gwiazda serialu "Violetta" i ekologia to dobre połączenie ? Moim zdaniem tak, Tini pokazuje że choć jest aktorką i znana gwiazdą, także potrafi dbać o nasze środowisko.Na ostatnim zdjęciu widać ile osób zebrało się i przyszło żeby zobaczyć na żywo Tini Stoessel !
Transmisje można było oglądnąć na stronie w internecie KLIK. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:30 oczywiście czasu argentyńskiego, czyli u nas 0 19:30. Martina spóźniła się trochę, gdyż na początku odbyła się konferencja prasowa z udziałem szefa rządu Mauricio Macri. Żeby umilić czas wszystkim zebranym Tinistas brat Martiny - Francisco Stoessel, pełnił rolę opiekuna i DJa.

Ale dopiero wszystko się zaczyna, Tini około godziny 16 weszła na scenę. Wtedy fani czuli prawdziwą radość i szczęście.Martina nie przestawała się ruszać, tańczyć i śpiewać.

Martina oprócz tego zaśpiewała tradycyjnie piosenkę "Libre Soy" z filmu "Kraina Lodu". Ale ważnym plusem o którym trzeba wspomnąć jest to że Tini nie wiadomo gdzie jak i kiedy, przebierała się w różne stroje.

Ale najlepszą niespodzianką okazali się goście, gdyż Martina dzieliła swoją chwilę z przyjaciółmi z planu "Violetty". W duecie zaśpiewała z Mercedes Lambre - serialową Ludmiłą, i Jorge Blanco - serialowy Leon. Otóż Tini z Jorge zaśpiewała piosenkę "Corre".
 Oprócz tego Martina zaśpiewała "En Mi Mundo" , "Te Creo" , Hoy Somos Mas" , "Imagine" , "Price Tag" , "Lucha por tu suenos" , "Celebra la vida" .


Podczas "Juntada Tinista" odbyła się także premiera biografii Martiny Stoessel "Simplemente Tini".Tu macie pełne zbliżenie na to ile osób przyszło obejrzeć na żywo Tini Stoessel.


Czy ktoś z Was oglądał transmisję ?2 komentarze :

 1. violetta jest bląt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o fryzurę, to Martina ma rozjaśnione włosy.
   Dziękuję za komentarz i pozdrawiam:)

   Usuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka