04.05.2014

Głosowanie na najlepszy serial

Tutaj pojawiło się głosowanie KLIK , tym razem na najlepszy serial młodzieżowy. Pojawił się tam serial "Violetta". Ale czy ma dużą konkurencję ? Tak wygląda głosowanie a bardziej ankieta
Tajemnice domu Anubisa

Osiemdziesiąt lat temu pewne małżeństwo archeologów, państwo Frobisher-Smythe, wybudowało piękny dom, który nazwali Domem Anubisa. Wprowadzili się do niego razem z ich jedną jedyną córką Sarą. Oboje zginęli tragicznie w czasie prac przy wydobywaniu grobowca króla Tutanchamona. Sarah pozostała w domu rodziców pod opieką okrutnego i podstępnego opiekuna, Victora Rodenmaara Seniora. Kiedy dorastała, odkryła w domu znaki prowadzące do ukrytego przez jej ojca skarbu. Nigdy jednak go nie odnalazła, aż w końcu wyprowadziła się z Domu Anubisa.
Obecnie w domu Anubisa mieści się tradycyjna brytyjska szkoła z internatem. Victor wciąż tu mieszka, gdyż jego ojciec opracował bowiem eliksir, który sprawia, że nigdy się nie starzeje. Eliksir ten jednak nie jest w stanie zapewnić mu nieśmiertelności, dopóki nie zostanie wypity z Kielicha Ankh. To właśnie kielich był przedmiotem poszukiwań zarówno Sary, jak i Victora oraz jego poddanych pracujących w szkole w charakterze nauczycieli.

Gaby Estrella


Pretty Little Liars (Słodkie Kłamstewka)
Rosewood to małe miasteczko – nikt nie podejrzewał, że kryje ono tak wiele tajemnic. Te najgorsze należą do najładniejsze dziewczyny w mieście – Aria, Spencer, Hanna, Emily oraz Alison. Alison, liderka grupy, zniknęła w tajemniczych okolicznościach, a reszta dziewcząt przysięgła, że nigdy nie wyjawią co tak naprawdę się wtedy stało. Sekret miał zacieśnić ich więzi, jednak staje się odwrotnie. Po roku, dziewczyny zaczynają dostawać wiadomości od "A" zawierające informacje, o których wiedziała tylko Alison. jest to tym bardziej przerażające, że pierwszą wiadomość sms otrzymały w dniu pogrzebu Alison. Ktokolwiek wysyła wiadomości, zdaje się znać wszystkie ich sekrety, prześladuje je i obserwuje każdy ich ruch. Dziewczyny ponownie się zaprzyjaźniają, jednak czy przyjaźń przetrwa pomimo,że ich mroczne sekrety, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne?

The Carrie Diaries 


Jest 1984 rok. Dla 16-letniej Carrie Bradshaw życie nie jest łatwe. Odkąd jej matka odeszła, jej młodsza siostra buntuje się bardziej niż kiedykolwiek a ich ojciec Tom jest przytłoczony, gdyż samotnie musi odpowiadać i dbać o dwie nastolatki. Przyjaciele Carrie – słodka, kujonowata Mouse, sarkastyczna Maggie oraz wrażliwy Walt – czynią jej czas znośnym, lecz życie na przedmieściach Connecticut nie trzyma jej z dala od problemów. Nawet pojawienie się nowego seksownego ucznia, Sebastiana, przypomina Carrie jedynie o tym, że spędziła całe lato w żałobie zamiast ruszyć dalej ze swoim życiem. Kiedy Tom oferuje Carrie staż w prawniczej firmie na Manhattanie, ona korzysta z tej okazji. Oczy Carrie są szeroko otwarte na styl Nowego Jorku – i kiedy spotyka Larrissę, redaktorkę magazynu Interview, jest zainspirowana kulturą oraz wyjątkowymi osobami, które tworzą świat Larrisy. Przyjaciele Carrie oraz rodzina stanowią wielkie miejsce w jej sercu, jednak pierwsza miłość jaką odnajduje to Manhattan.


Zagłosujecie ?

1 komentarz :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka