31.10.2013

Odcinek 9:Esmeralda jest w domu Germana.W studiu zrobiło się dziwnie bo Ludmiła jest bardzo miła co do Violetty.Esmeralda przychodzi do pokoju Violetty i podrzuca jej pamiętnik jej mamy Marii.Ludmiła była tak miła że oddała swoją piosenkę Francesce.Matias ma kolejny plan tym razem z robaczkiem czyli z małym urządządzeniem który wyciągnie pieniądze Germana.Trwają przygotowania do występu przed burmistrzem i córką.Występ wyszedł super!Violetta znalazła pamiętnik i była bardzo szczęśliwa.

Tini w Polskich flagach na policzkach.Mam nadzieję że zdjęcie nie jest zmontowane.
.
Dlaczego Tini. Dlatego bo moim zdaniem od imienia Martina.
A na dole macie piękne zdjęcie Tini.
Przepraszam za słownictwo z zastanawiałam.Mam problemy z klawiaturą.
Tatuaż Tini był najprawdopodobniej lipny.Właśnie się kiedyś zastanawia3am że jak nasza taka grzeczna Tini może mieć tatuaż w Violeccie.Na dole jest zdjęcie.
Przepraszam za błędy z HALLOWEEN.

Dzisiaj HALLOWEN30.10.2013

Dodajmy komentarze :)

Pary niewiadome w Violeccie:
Maxi i Naty
Violetta i Leon
Camila i Brodway
Franceska i Marco chyba
A TO PRAWIE CAŁE DRZEWO VIOLETTY.

8 odcinek:
Diego dokończa piosenkę Hoy somos mas.Violetta mówi o tym Camili.I powiedziała że by nie mówiła o tym Leonowi,który by się wściekł.Do studia przychodzi chyba burmistrz z córką.Pablo oprowadza ich po studio, córce spodobał się Andres.Córka wrzuciła mu spinkę i karteczkę.Kiedy burmistrz z córką są w sali tanecznej kiedy zajęcia prowadzi Gregorio to Gregorio krzyczy na Camile którra nie może się skupić.Franceska chce odzyskać rolę lecz to na nic.Leon mówi Camili po zajęciach że może z nią potrenować taniec bo musi przyzwyczić swoją noge do tańca po wypadku.Gdy ćwiczą Camila niechcąco wygadała się Leoowi.Leon jest zły.

Dziękuje za 38 odwiedzin.:)

Oglądam Violettę.

Na dole tak jak widzieliście dodałam zdjęcia z 2 numeru.Magazynu Violetty.Jak byście mieli jakieś pytania to piszcie je w komentarzach.I wam odpisze. :)

29.10.2013

Odcinek 7:
Esmeralda ma kolację z Germanem.Robi wrażenie na całym domie a,nawet Violeccie. Lecz ktoś wysłał Angie z telefonu Germana wiadomość żeby przyszła do nich.W tym czasie Violetta i Esmeralda śpiewają i grają.A nawet Herman grał i śpiewał. Oczywiście na fortepianie. Angie przyszła i zrobiło się jej smutno że się tak świetnie dogadują.Maxi zakochany w Naty skomponował dla Naty piosenkę.Na następny dzień Violetta nie może znaleźć pamiętnika jej mamy Marii.Niestety nie wie  że pamiętnik ma Jade. Esmeralda planuje oddać Violetcie pamiętnik żeby Violetta jej dziękowała i wtedy pomśli że Esmeralda jest super.
Nowy blog
Hej! To nowy blog o serialu Violetta.Czyli nowe wiadomości o serialu.Nie zawsze będą tylko nowe wiadomości,czyli nie codziennie będą jakieś wiadomości.Nic nie obiecuje.
Uwielbiam Viole.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka